Bozkurt Asansör Market


Bozkurt Asansör Elek. İnş. Gıda İml. San. ve Tic. Ltd. Şti. Ankara Ostim'de 1997 yılında kuruldu. Ostim merkez şubesinde şu an 1700 m²'lik kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız Efsa Elektroteknik markasıyla ilk yıllarında imalat ve teknoloji geliştirme üzerine faaliyet göstererek asansör imalat sektörüne adım attı.

Bozkurt Asansör Elek. İnş. Gıda İml. San. ve Tic. Ltd. Şti. verdiği kaliteli hizmet ve oluşturduğu müşteri memnuniyetiyle kısa sürede sektörde iş hacmini genişletti. Bu doğrultuda firmamız Efsa Elektroteknik markasının yanı sıra, 2012 yılı başlangıcından itibaren aldığı distribütörlükler ve bayiliklerle, her çeşit asansör malzemelerinin satışına başladı ve böylece Bozkurt Asansör Market'in temeli atılmış oldu.

Bozkurt Asansör Market, montajcı asansör firmalarımıza daha geniş kapsamlı hizmet vermek için asansör paket malzeme satışıyla en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Firmamız müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesini en uygun fiyatla satışa çıkarmakta olup, ihtiyaçlarınızın ve zamanınızın kıymetini bilerek, hızlı teslimat konusunda gösterdiği özenle müşterilerinden olumlu tepkiler toplamaktadır.

Bozkurt Asansör Market; Ankara merkez ve Bolu şubesiyle, yerli ve ithal asansör motorları, her çeşit asansör kabinleri, kat ve kabin kapıları, asansör butonları, asansör kumanda panoları ve asansör montaj ve bakım aşamalarında gerekli olan tüm malzeme ve yedek parçaların satışını yapmaktadır. Bozkurt Asansör Market, müşterilerine verdiği bu eksiksiz hizmetin yanı sıra farklı markalarla ürün çeşitliliğini sürekli olarak arttırmaya devam etmektedir.

Bozkurt Asansör Market emin adımlarla, kalite politikası ve kurumsal kimliğini geliştirerek, marka imajına yakışır bir organizasyonla tedarikçileri ve müşterileriyle beraber üretim faaliyetlerini geliştirerek büyümeyi hedeflemiştir. Firmamız ayrıca ürünümüzü kullanan bayilerimizin ihtiyaç duyduğu şekilde her türlü teknik desteği en kısa süre içerisinde sağlamayı taahüt etmektedir.

Fotoğraflarla Bozkurt Asansör Market